برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید

بخش‌های بیمارستان

بخش بستری
بخش بستری
بخش بستری

بخش بستری مرکز قلب تهران، در فضایی تخصصی ، با پرسنل مجرب و متعهد در راستای مراقبت از بیماران فعالیت دارد.

کلینیک
کلینیک

بخش کلینیک و واحدهای درمانگاهی مرکز قلب تهران شامل قسمت های اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، کلينيک آناليز پيس ميکر، کلينيک سنکوپ، کلينيک وريد و ... است.

پاراکلینیک مرکز قلب تهران
پاراکلینیک
پاراکلینیک

پاراکلینیک مرکز قلب تهران شامل قسمت های پزشکی هسته ای، آزمایشگاه و کاردیاک ایمیجینگ می باشد

بازتوانی قلبی
بازتوانی قلبی
بازتوانی قلبی

در این بخش مجموعه اقدامات پزشکی و حرفه‌ای برای بیماران قلبی انجام می‌پذیرد تا بیماران قلبی به حداکثر توان روحی و جسمی برسند و به زندگی عادی خود برگردند

دپارتمان های تخصصی
دپارتمان های تخصصی
دپارتمان های تخصصی

دپارتمان هارت فیلر در زمینه نارسایی های قلبی و کلینیک ورید (واریس) در زمینه تشخیص، درمان و پیگیری بیماری‌های وریدی و واریس و دپارتمان پیشگیری در مرکز قلب تهران فعالیت می‌نماید.

دندانپزشکی
دندانپزشکی

بخش دندانپزشكی مرکز قلب تهران با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادر مجرب و نیز تجهیزات پیشرفته و مدرن به بیماران قلبی خدمات ارائه می کند

سوالات متداول

در مرکز قلب تهران ، خدمات تخصصی و فوق تخصصی منحصر به فردی در حوزه های پیشگیری، تشخیص ، درمان و بازتوانی قلبی ارائه می شود.

این مرکز در خیابان کارگر شمالی ، نبش بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است که در قسمت مسیرهای منتهی به بیمارستان می توانید اطلاعات کامل را مشاهده نمائید.

بیمه های پایه: بیمه سلامت ایرانیان - بیمه تامین اجتماعی، بیمه های مسلح / بیمه های مکمل: بانک تجارت - بانک ملت - بانک سپه - بانک صادرات ایران - بانک کشاورزی - بانک مرکزی ایران - بانک رفاه - بانک ملی ایران - بانک مسکن - بانک توصعه صادرات - بانک صنعت و معدن

مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب تهران یک مرکز دولتی است و طبق نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، یکی از قطب های علمی پزشکی قلب و عروق کشور است.

تنظیمات قالب