برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید

توضیحات

اتاق عمل
همکاران:
دکتر عباسعلی کریمی - دکتر سعید داودی - دکتر کیومرث عباسی - دکتر نامور قاسمی موحدی - دکتر عباس صالحی عمران - دکتر محمود شیرزاد - دکتر شهرام ممتحن - دکتر سهیل منصوریان
بخشهای جراحی قلب
مرکز قلب تهران یکی از بزرگترین مراکز انجام بای پس قلبی در ایران است و هر سال تقریباً بیش از 3500 اقدام جراحی قلب ( 3000 مورد کرونری و 500 مورد دریچه ای و مادر زادی ) انجام می شوند . اگر چه مرکز قلب تهران مرکز ارجاعی محسوب می شود و موارد پیچیده دراین مرکز تحت عمل جراحی قرار می گیرند ، میزان مرگ و میر و موربیدیته نسبت به گزارش های جهانی کمتر است . 7 اتاق عمل بسیار مجهز و 62 تخت در ICU قلب باز و بخش های POST ICU وجود دارند . در این مرکز، خدمات تشخیصی درمانی و پیگیری برای بسیاری از بیماریها و مشکلات قلبی و عروقی ارائه می شوند که عبارتند از : - بای پس گرافت شریا ن کرونری به صورت (OFF PUMP OPCABG )
- ترمیم و جایگزینی دریچه با درجه تهاجمی پایین
- جراحی های پیچیده آئورت شامل باز سازی ریشه آئورت و بازسازی آئورت سینه ای و کل قوس آئورت
- درمان های آنژیوژنیک
- درمان آریتمی به روش جراحی
 
 جراحی کرونری
جراحی شریان کرونری در مرکز قلب تهران در صورت لزوم با استفاده از جدیدترین تکنیک های بای پس قلبی ریوی به صورت بای پس شریانی یا گرافت مختلط شریانی و وریدی صافنوس انجام می شود . تیم جراحی قلب THC از پیشرفته ترین تکنیک های محافظت میوکارد ، تکنیک های جراحی ، پرفیوژن اکستراکورپورئال ، استفاده از روش های بیهوشی و مراقبت های حول و حوش عمل جراحی استفاده می کنند.
 
 ترمیم یا تعویض دریچه
THC جدید ترین و مطمئن ترین تکنیک های بازسازی دریچه های قلبی را ارائه می دهد . در صورتی که طی سیر فرآیند بیماری دریچه های قلبی دچار آسیب ترمیم ناپذیر شوند ، برداشتن دریچه بیمار و جایگزینی آن با نوعی پروتز مکانیکی یا بیولوژیک می شود. دراین مرکز ، بیماریهای دریچه ای براساس تکنیک های جراحی به روز شده و تحت عمل جراحی قرار می گیرند . ترمیم دریچه ای ( به ویژه در دریچه های میترال و تریکوسپید ) و تعویض دریچه در مرکز ما با میزان موفقیت بالا و عوارض پایین همراه است.

لیست پزشکان

دکتر حسن
دکتر حسن  سلطانی نیا
دکتر بهرنگ
دکتر بهرنگ  نور علیشاهی
دکتر خسرو
دکتر خسرو  برخورداری
دکتر مهدی
دکتر مهدی  دهقانی فیروزآبادی
دکتر محمدجواد
دکتر محمدجواد  مهربانیان
تنظیمات قالب