THC

111

:: دیدار اساتید ،پزشکان ،مديران و سرپرستان مركزبارئيس مرکز قلب تهران - 1399/12/27

طبق سنوات قبل و همزمان با روزهای پایانی سال گروه های مختلف درمانی اداری و پاراکلینیکی با دکتر حمیدرضا پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران در هفته پایانی سال ۹۹ و در آستانه سال جدید اساتید ،پزشکان ،مدیران و سرپرستاران مرکز‌قلب با دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب دیدار و گفتگو کردند .

اولین دیدار با اساتید مرکز قلب در سالن اجتماعات صورت پذیرفت که در این جلسه آقای دکتر پور حسینی ضمن تقدیر از همه اساتید به خاطر تلاشهاي  بی وقفه خود در یک سال گذشته خصوصاً در سالی که همه فعالیت های مرکز تحت الشعاع همه گيري کرونا قرار گرفته بود ،زحمات و خدمات ارزشمند آنان را ستود.

 در این جلسه تعدادی از اساتید به بیان نظرات ، پیشنهادات و تقدیر از تلاش همکاران خود ،خصوصا از مديريتهاي ارزشمند ریاست محترم مرکز پرداختند، اساتید گرانقدري که مطالب خود را بيان نمودند ،شامل :دکتر یمینی شریف، دکتر آقاجانی ،دکتر سالاری فر، دکتر علی دوستی، دکتر امیرزادگان، دکتر کاوه حسینی، دکتر احمدی ،خانم دکتر شاه منصوری، دکتر محمد صادقیان ،دکتر برومند ،خانم دکتر حاتمی ،دکتر سعید صادقیان و دکتر نعمتی پور بودند.

 دومین دیداربا ریاست مرکز قلب را سرپرستاران مرکز قلب شامل می شدند، که در این جلسه نيزآنان به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و دکتر پورحسینی هم با توجه به اینکه بیشترین بار مسئولیت بیماران خصوصاً درهمه گیری کرونا به دوش اقشار مختلف همکاران بخش درمانی ازجمله پرستاران بوده،ازآنان بصورت ويژه تقدير نمود.

سومین دیدار با ریاست با حضور مسئولین واحدهای اداری و پشتیبانی به انجام رسید، در این جلسه نیز ابتدا دکتر حاجی قاسمی مدیر مرکز به بیان اجمالی یکسال گذشته و چالش ها و پیامدهای آن پرداخت و از همه مسئولین واحدها به خاطر تلاش یکساله ازآنان تقدیر به عمل آورد در ادامه این جلسه مسئولین واحدها نیز یکایک به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و از حمایت های بی دریغ مسئولین در سالی که گذشت سپاسگزاري كردند.

 دکتر پورحسینی نیز اهمیت بخشهاي اداری ،پشتیبانی و خدماتی را همسنگ و پشتیبان خدمات درمانی دانسته و از تلاش‌های همه پرسنل به خاطر فعالیت در سالی که بیشترین دغدغه همه مرکز مبارزه با همه گیری کووید ۱۹، در کنار خدمات ثابت درمانی بیماران قلبی عروقی بود ،تشکر نمود .

چهارمین و آخرین جلسه دیدار با ریاست مرکز شامل پزشکان شاغل در پژوهشكده قلب وعروق این بیمارستان تک تخصصی بود ،دکتر پورحسینی نیز فعالیت های شبانه روزی این عزیزان را ستود و برای همه آنان آرزوی سلامتی و شادکامی کرد، رئيس مركزقلب تهران با بیان عمده فعالیت‌های این قشر از بزرگوارانی که در مرکز به ارائه خدمات درماني وپژوهشي  مشغولند، زحمات آنان ،که در تکمیل فرایند درمانی همپای بقیه پرسنل مرکز بوده را ارزشمند توصيف نمود وزحمات آنان را ستود.

 در این دیدار نیز تعدادی از پزشکان نقطه نظرات خود را خطاب به ریاست محترم مرکز بیان داشته و از حمایت و پشتیبانی مسئولین مرکز در این شرایط خاص تشکر نمودند .

ضمناً در همه این جلسات هدایایی به رسم یادبود از طرف ریاست مركز، به حاضرین اهدا گردید.
برای مشاهده تصاوير اينجا كليك كنيد.تعداد بازدید : 201
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...