مرکز قلب تهران

مراسم تودیع و معارفه مدیران مالی مرکز قلب تهران برگزار شد . خانم امین زاده بعنوان مدیر جدید مالی مرکز قلب تهران معرفی شد.

۱۳۹۸/۰۴/۱۶

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران روز شنبه 15 تیر 98 طی مراسمی در دفتر ریاست مرکز قلب مراسم تودیع خانم فلاح مدیر امور مالی مرکز قلب و معارفه خانم امین زاده مدیر جدید امور مالی مرکز قلب تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران، معاونین، مدیر و مسئولین واحدهای مختلف برگزار شد و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز حضور داشتند، اقایان عاقلی مشاور مالی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همایونی معاون مدیر مالی دانشگاه و خانم عراقی مسئول حسابداری ستاد در معیت خانم امین زاده در این مراسم حاضر بودند.

در ابتدای جلسه رئیس مرکز قلب تهران به معرفی حاضرین پرداخت و موضوع مهم امور مالی در همه سازمان ها و نهادها خصوصاً این مرکز درمانی را بسیار با اهمیت توصیف نمود.

ایشان با توجه به بحث خود گردان و هیئت امنایی بودن اداره این مرکز و تفاوتهای ماهوی با برخی مراکز که از ردیف های بودجه ای تأمین مالی می شوند، موضوع تبعیت از قانون و پیروی از مرّ قانون برای مباحث مالی را یاد آوری و تسهیل در روند اجرایی امور در زمان مشکلات و یافتن راههای قانونی آن، از دیگر توصیه های ایشان به مدیر مالی جدید بود.

رئیس مرکز قلب در ادامه توجه خانم امین زاده را به موضوع نگاه به مرکز قلب بعنوان عضوی از یک خانواده یادآور شد چراکه با این دیدگاه این مرکز توانسته سالهای سال بر مشکلات فائق آید، ایشان همچنین برای نقل و انتقال حسابها و اسناد مرکز، از مدیر جدید و سابق امور مالی مرکز خواستند تا در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هرگونه خللی در روند اجرایی این مهم را به انجام برسانند.

دکتر پورحسینی در پایان از 6 سال تلاش  و زحمات خانم فلاح مدیر مالی سابق مرکز قلب تهران که بنا به درخواست خودشان به افتخار بازنشستگی نائل شدند، تقدیر و اهتمام ایشان در حل و فصل مشکلات مالی مرکز در مدت زمان تصدی ایشان را ستود وی یادآور شد ما علاقه مند به همکاری بیشتر با ایشان بودیم ولی این توفیق از ما سلب شد.

در ادامه خانم فلاح هم از توفیق خدمت و همکاری در مرکز قلب و آشنایی با خانواده بزرگ مرکز قلب تهران ابراز خوشحالی و برای مدیر جدید مالی آرزوی توفیق کرد.

در ادامه جلسه خانم امین زاده هم با معرفی همراهان خود از دانشگاه علوم پزشکی تهران خدمت در مرکز قلب را فرصتی مغتنم برشمرد تا با همکاری همه واحدها گام موثری در این مرکز درمانی برداشته شود.

آقای عاقلی مشاور مالی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تبریک به خانم امین زاده بخاطر انتخاب در این سمت، از هرگونه همکاری و خدماتی که در طول مدت تصدی خانم فلاح در این مرکز درمانی داشتند تقدیر و تشکر کردند، وی با اشاره به موانع و تعدد قوانین و سخت گیری آن در مباحث مالی، توانمندی مدیران مالی را در حل و فصل و یافتن راهکارهای مفید و قانونی برای جلوگیری از کند شدن روند جاری یادآور شد.

در پایان این مراسم هدایایی به رسم یاد بود از طرف دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران و آقای همایونی نماینده دانشگاه به خانم فلاح که به افتخار بازنشستگی نائل شدند اهداء و از خدمات ایشان تقدیر بعمل آمد.تعداد بازدید : 298
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 12:30- 1399/6/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل