مرکز قلب تهران

مرکز قلب تهران، برگزیده ثبت برتر بیمارستانی شد

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

 

 

دومین همایش بین المللی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در تالار همایش های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، دومین همایش بین المللی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت در تاریخ ۲۰ تا 22 آذرماه 97 در تالار همایش های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد. در این همایش که با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر ملک زاده معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر جان بابایی معاونت درمان وزارت بهداشت، دکتر زنده دل دبیرثبت بیماری های وزارت بهداشت، و رییس جدید آژانس بین المللی تحقیقات سرطان دکتر الیزابت وایدرپس و سایر کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی در حوزه رجیستری برگزار شد، ثبت های داخلی به ارایه گزارش عملکرد و تبادل نظر و دیدگاه های خود پرداختند.

 

در این همایش دکتر مسعود کبیر از اساتید مرکز قلب تهران به عنوان یکی از سخنرانان در معرفی مرکز قلب که یکی از مراکز پیشرو در این حوزه است به ارایه تجارب ۱۵ ساله خود در ثبت بیماری قلبی-عروقی و پیامدهای آن پرداخت که با استقبال چشمگیر مدیران و کارشناسان این حوزه روبرو شد. در مراسم اختتامیه این همایش مرکز قلب تهران به عنوان برگزیده بخش ثبت برتر بیمارستانی انتخاب و با اهدای گواهی ثبت برتر و تندیس ویژه این همایش به آقای دکتر پورحسینی رییس مرکز قلب تهران مورد تقدیر قرار گرفت.تعداد بازدید : 5681
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 19:43- 1398/12/6
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل