مرکز قلب تهران

مراسم فارغ التحصیلی دستیاران با حضور ریاست محترم دانشگاه در مرکز قلب تهران

۱۳۹۷/۰۷/۰۷

 

 

مراسم فارغ التحصیلی فلوشیپ ها و دستیاران قلب و عروق و شروع سال تحصیلی با حضور ریاست محترم دانشگاه در مرکز قلب تهران

 

روزپنجشنبه پنجم مهرماه و در آستانه روز جهانی قلب مراسم شروع سال تحصیلی دستیاران و فلوشیپ ها همچنین دانش آموختگان مرکز قلب تهران با حضور دکتر کریمی ریاست محترم دانشگاه، دکتر پورحسینی  رئیس مرکز قلب تهران ،معاونین، اساتید، پزشکان، فارغ التحصیلان دستیاران و فلوشیپ های جدید الورود و خانواده آنها در سالن آمفی تاتر مرکز قلب تهران برگزار شد. در ابتدای مراسم دکتر پورحسینی ضمن تبریک به دستیاران جدیدالورود و امید به موفقیت در طی دوره سه ساله آموزشی در این مرکز، استفاده بهینه از این فرصت طلایی را متذکر شدند. ایشان با تبریک مجدد به فلوشیپ ها و دستیاران فارغ التحصیل که از افتخارات مرکز قلب تهران هستند برای آنان نیز آرزوی موفقیت نمودند. دکتر پورحسینی با اشاره به دهمین دوره فارغ التحصیلی دانش آموختگان، آموزش در مرکز قلب تهران را متفاوت از خیلی مراکز آموزشی دیگر  دانستند. ایشان اشاره کردند" که آوازه مرکز قلب فراتر از مرزهای کشورو در مجلات و مراکز معتبر علمی جهان بر سر زبانهاست و اخیرا نیز مجله قلب اروپا به معرفی مرکز قلب تهران به عنوان مرکزی با توانائیهای بسیار خوب و به معرفی مجله علمی این مرکزپرداخته است . بر شماست که قدرو ارزش خویش را بیشتر بدانید." دکتر پورحسینی حاصل این موفقیت در مرکز قلب را تلاشهای همه جانبه همه دست اند کاران خصوصا حمایت های ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر کریمی، هم در دوره تصدی ریاست این مرکز و هم در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران دانستند. در ادامه رئیس مرکز از تلاش های همه اساتید در بخش های داخلی و جراحی و دیگر عزیزانی که در پرورش این استعدادها همت کردند تقدیر نمودند.

 

 

دکتر کریمی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران :

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران چنین روزهایی را یکی از بهترین روزها برای مرکز قلب عنوان کردند و قدردانی از این سرمایه ها را از وظایف همگان دانستند. دکتر کریمی با تقدیر از همکاران این مرکز که زمینه آموزش برای این دانش آموختگان را فراهم نمودند. وی همچنین به خانواده های  فارغ التحصیلان برای وجود چنین فرزندانی که خدمتگزار جامعه خواهند بود تبریک گفتند. ایشان برای حفظ برند مرکز قلب در عملکرد فارغ التحصیلان، تاکید و برای حفظ آن ابراز امیدواری کردند. رئیس دانشگاه با توصیه به کاردیولوژیست های فارغ التحصیل  برای ایجاد یک محیط کار کاملا مناسب برای خود و همکاران یادآوری و مهیا کردن چنین فضایی را تنها با دلسوزی و تلاش همه جانبه و پذیرش مسئولیت در حد توان میسر دانستند.

 

دکتر سالاری فر معاون آموزشی مرکز قلب:

دکتر سالاری فر نیز با تبریک به دانش آموختگان و خیر مقدم به دستیاران جدید الورود اعلام کردند خوشبختانه یک سوم اتندهای بخش داخلی فارغ التحصیلان فلوشیپ ها و دستیاران مرکز قلب هستند وی اشاره کرد، فارغ التحصیلان مرکز قلب تامین کننده اصلی هیئت علمی در گروه قلب در سایر بیمارستانهای دانشگاه نیز می باشند و این از افتخارات آموزشی این مرکز علمی است. معاون آموزشی مرکز با اشاره به رسالت فارغ التحصیلان در اجتماع علاوه بر وظیفه حرفه ای خود مسئولیت اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی نیز دارد. ایشان یادآور شدند" ما باید در قبال فقیر شدن مردم به دلیل افزایش هزینه های سلامت Catastrophic Health Expenditure  حساس باشیم و در هر شهری که برای انجام خدمات حضور داریم نقش موسس داشته باشیم و نهادهای بهداشتی درمانی شهر را ارتقاء داده و فعالیت های جدید برای بهبود سواد سلامت جامعه و ارتقای آن انجام دهیم .

 

 

در ادامه مراسم فارغ التحصیلان و دستیاران جدید الورود با حضور در روی سن  به معرفی خود پرداختند. سپس فیلم و کلیپ های تهیه شده توسط واحد روابط عمومی که حاکی از دوران آموزش فارغ التحصیلان در ادوار گذشته در این مرکز بود پخش شد که مورد توجه حضار قرار گرفت. اجرای بسیار خوب مراسم توسط استاد دکتر مهرانی که از فارغ التحصیلان ادوار گذشته این مرکز بودند از نکات حائز اهمیت مراسم بود. کلیپ های دیگری نیز توسط این پزشک ارزشمند تهیه و برای حاضرین به نمایش گذاشته شد.

 

در پایان مراسم از ۲۴ فارغ التحصیل این مرکز با حضور ریاست مرکز قلب و اساتید حاضر در جلسه  بوسیله لوح و تندیس  یادبود و جوایز تقدیر بعمل آمد. فارغ التحصیلان این دوره مرکز به شرح ذیل می باشند:

1

دکتر علی میر

فلوشیپ اکو کاردیوگرافی

2

دکتر جواد عسکری جهرمی

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

3

دکتر فاطمه امیدی

فلوشیپ اکو کاردیوگرافی

4

دکتر مریم خوشنویس

فلوشیپ اکو کاردیوگرافی

5

دکتر یاسر جناب

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

6

دکتر سید محمد امینی

فلوشیپ الکتروفیزیولوژی

7

دکتر جهاد الطوخی

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

8

دکتر محسن تقوی شوازی

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

9

دکتر لعیا ضرابی

فلوشیپ اکو کاردیوگرافی

10

دکتر مازیار کرم نژاد

دستیار فوق تخصصی جراحی قلب

11

دکتر امیر شاکرمی

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژِی

 

 

 

 

 

1

دکتر رضا مرادی

دستیار تخصصی قلب و عروق

2

دکتر زهرا پورهاشم

دستیار تخصصی قلب و عروق

3

دکتر لادن رضایی عدل

دستیار تخصصی قلب و عروق

4

دکتر سجاد سالکی

دستیار تخصصی قلب و عروق

5

دکتر رضوان احمدی رکن آبادی

دستیار تخصصی قلب و عروق

6

دکتر الهه سعادت پور مقدم

دستیار تخصصی قلب و عروق

7

دکتر مهرداد مهاجری

دستیار تخصصی قلب و عروق

8

دکتر رضا عبادی

دستیار تخصصی قلب و عروق

9

دکتر حسن دیانت

دستیار تخصصی قلب و عروق

10

دکتر زهرا کاظمی زهرانی

دستیار تخصصی قلب و عروق

11

دکتر رزا قادرپناه

دستیار تخصصی قلب و عروق

12

دکتر سجاد احمدزاده

دستیار تخصصی قلب و عروق

13

دکتر محمد امین فرشاد

دستیار تخصصی قلب و عروق

 تعداد بازدید : 8205
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:20- 1399/6/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل