مرکز قلب تهران

مجله قلب اروپا، مرکز قلب تهران را یک مرکز ممتاز و برجسته معرفی کرد

۱۳۹۷/۰۶/۰۶

 

 مجله قلب اروپا ( The European Heart Journal ) مرکز قلب تهران را به عنوان یک مرکز عالی قلبی معرفی کرد و ژرنال مرکز قلب تهران نیز در این مجله معرفی شد.

در شماره اخیر مجله قلب اروپا ) Volume 39, Issue 29, 01 August 2018 ( از مرکز قلب تهران بعنوان یک مرکز تخصصی قلبی ممتاز و برجسته نامبرده شد. این مجله با اختصاص صفحاتی مصور به توضیح درباره قابلیت ها و عملکرد این مرکز بزرگ درمانی پرداخته و توضیحات مبسوطی راجع به بخش های درمانی، واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی، همچنین بخش های آموزشی و تحقیقاتی مرکز قلب تهران ارائه نمود. در این مجله علمی همچنین با اشاره به انتشار ژرنال مرکز قلب تهران، به توضیح درباره این مجله علمی منتشره در مرکز قلب و جایگاه معتبر علمی آن پرداخته و با اشاره به انتشار آن از سال 2006 مهمترین مباحث مطروحه در این مجله علمی را مورد بررسی قرارداده است.

 لازم به یادآوری است که تا کنون 50 شماره از مجله علمی مرکز قلب تهران با عنوان Of Tehran Univercity Heart Center The Journal که بصورت فصلنامه منتشر می گردد و در بسیاری از نمایه نامه های بین المللی ایندکس شده است، چاپ و توزیع گردیده است.

مجله قلب اروپا یک مجله پزشکی در حوزه قلب و عروق است که ژورنال رسمی انجمن قلب اروپا می باشد. این مجله توسط انتشارات دانشگاه آسکفورد ) Oxford University Press ( بصورت هفتگی چاپ می شود و اولین نسخه آن در سال 1980 منتشر گردیده است. مجله قلب اروپا که جدیدترین یافته های حوزه قلب و عروق جهان را به چاپ می رساند، در حال حاضر مهمترین ژورنال علمی در حیطه مربوطه بوده و در بین 128 مجله قلب و عروق معتبر جهان، مقام اول در ISI را داشته و با ضریب نفوذ 4/23 ، از مجلات بسیار معروف دنیا مانند مجله کالج قلب آمریکا و یا سیرکیولیشن نیز مقام بالاتری را کسب نموده است.

لینک 1

لینک 2تعداد بازدید : 11946
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:11- 1399/6/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل