مرکز قلب تهران

مراسم تودیع و معارفه دستیاران مرکز قلب تهران

۱۳۹۵/۰۷/۱۸

 

مراسم تودیع و معارفه دستیاران مرکز قلب تهران با حضور اساتید و خانواده‌های فلوشیپ ها برگزار شد

روز پنجشنبه 15 مهرماه مراسم فارغ‌التحصیلی فلوشیپ ها و رزیدنت‌های مرکز قلب تهران و معارفه رزیدنت‌های جدیدالورود در سالن آمفی‌تئاتر مرکز قلب تهران برگزار شد.

این مراسم که با حضور خانواده‌ها و اساتید و مسئولین مرکز همراه بود و دکتر علی بزرگی که خود از فارغ‌التحصیلان قدیم همین مرکز بود، به‌عنوان مجری و برگزارکننده به معرفی دانش‌آموختگان دوره‌ی قبل و معارفه رزیدنت‌های جدید که هم‌زمان با شروع سال تحصیلی 95 بود پرداخت، سپس دکتر کریمی ریاست مرکز قلب تهران ضمن تبریک به حاضرین، خانواده‌ها و رزیدنت‌های جدید و قدیم، به موارد ذیل شاره نمود:

در مرکز قلب روزهای خوب فراوانی داشتیم که طی 15 سال تکرار شده ولی بعضی روزها خوب‌تر از بقیه می‌باشند مثل امروز که جزء چنین روزهایی است. این مرکز طی 10 سال با پذیرش رزیدنت، محصول کار خود را هم ازنظر علمی و اخلاقی پرورش داده است و نیاز واقعی جامعه اخلاق محور را تأمین نمود و باعث افتخار است که بالای 150 فارغ‌التحصیل، حاصل تلاش متصدیان مختلف و اساتید مرکز قلب بوده و بهترین فلوشیپ هایی که از آن‌ها به‌عنوان برند مرکز قلب یاد می‌شود.

وی با اشاره به بیست سال سابقه مسئولیت‌پذیری در مناصب مختلف به توصیه اخلاقی در شرایط فعلی جامعه پرداخت و گفت: که اولاً باید خودتان باشید با همان صداقت و شخصیت خودتان به سمت بیمار بروید، کار صحیح انجام دهید و مطمئناً مردم قدر شمارا خواهند دانست.

وی با اشاره به هم‌زمانی کار تخصصی و مسئولیت‌هایی که طی این سالها داشته که هیچ‌گاه از کار تخصصی بدیلیل مسئولیت فاصله نگرفته است.

دکتر پورحسینی معاون آموزشی مرکز نیز ضمن تبریک به حاضرین از فارغ‌التحصیلان خواست که ارتباط خود را با مرکز قلب حفظ نمایند و در مراسم سمینار علمی سالیانه مرکز که بهمن‌ماه هرسال برگزار می‌شود حضور پیدا کنند.

ایشان با توصیه به رزیدنت‌های جدیدالورود از آن‌ها خواست که در فرصت سه‌ساله آینده از فضا و فرصت استفاده صحیح را ببرند.

دکتر سالاری فر معاون درمان نیز به تبریک به اساتیدی که به پرورش این دانش‌آموختگان مبادرت ورزند پرداخت و با اشاره به اینکه می‌توان به بیمار نگاه‌های مختلفی شامل سوژه و کیسهای آموزشی و تحقیقات، سوژه مشتری، یا نگاه و سوژه درآمدزایی داشت، اما آیا با نگاه اینکه بیمار را به تمامیت خودش که انسان است یا نه و با این نگاه به او بپردازیم، دید بهتری خواهیم داشت. وی در پایان به معرفی چند کتاب برای پیشنهاد مطالعه به رزیدنت‌ها کرد.تعداد بازدید : 1972
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 14:47- 1399/6/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل