مرکز قلب تهران

پانزدهمین سالگرد افتتاح مرکز قلب تهران

۱۳۹۴/۱۱/۱۸

 

 

هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و آغاز پانزدهمین سالگرد افتتاح مرکز قلب تهران طی مراسمی با حضور خانواده بزرگ مرکز قلب تهران مراسم جشنی در روز پنجشنبه 15/11/94 برگزار شد . در این مراسم باشکوه از حماسه‌سازی‌های ملت در پیروزی انقلاب اسلامی با پخش کلیپ زیبایی تجلیل شد .پخش برنامه‌های متنوع به غنای هر چه بیشتر مراسم افزود . این مراسم که در آستانه روز پرستار و گرامیداشت این روز بوده است از 14 پرستار نمونه مرکز هم به‌وسیله لوح یادبود تقدیر شد .

 

جناب آقای دکتر کریمی ریاست محترم مرکز نیز طی سخنانی ضمن تبریک این چند مناسبت فرخنده از زحمات و خدمات کلیه کارکنان مرکز و پزشکان و دست اندکاران مجموعه که طی 15 سال خدمات بی‌شائبه به بیماران سهم مهمی در پروسه درمانی، آموزشی و تحقیقاتی را داشتند ، تقدیر و تشکر به عمل آوردند .

 

ریاست مرکز در ادامه با ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت‌های 15 ساله مرکز در کلیه زمینه‌ها اشاره نمودند .

 

در همین مراسم از تمبر یادبود آغاز پانزدهمین سالگرد افتتاح مرکز قلب تهران با حضور ریاست مرکز قلب ، معاونین و نماینده اداره پست رونمایی و ابطال گردید.

 

پخش کلیپ‌های متنوع و اجرای زنده اقوام ایرانی ، اجرای زنده دکتر محمد اصفهانی از دیگر برنامه‌های این جشن فرخنده بود.تعداد بازدید : 1398
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:42- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل