مرکز قلب تهران

بازدید سرزده معاونان توسعه و فرهنگی به همراه مدیر پرستاری دانشگاه از مرکز قلب تهران

۱۳۹۴/۱۱/۰۷

 

دکتر بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، دکتر پرویز، معاون فرهنگی و خورشید وسکویی مدیر پرستاری دانشگاه به صورت سرزده از واحدهای CCU و اورژانس مرکز قلب تهران بازدید کردند.

 

دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، دکتر پرویز معاون فرهنگی و خورشید وسکویی مدیر پرستاری دانشگاه، ساعت 21 شبانگاه دوشنبه 5 بهمن 94، در مرکز قلب تهران حضور یافتند و از واحدهای اورژانس و CCU این مرکز دیدن کردند. در این بازدید، سلامی مدیر کشیک اورژانس و پرهیزکار سوپروایزر بالینی مرکز آنها را همراهی کردند.

فاصله زمانی کوتاه میان مراجعه به اورژانس و ارایه خدمات تشخیصی و درمانی
در پی این بازدید، دکتر پرویز معاون فرهنگی، ضمن ملاقات با تعدادی از بیماران، سطح رضایتمندی آنها را تقریباً کامل خواند و افزود: خوشبختانه فاصله زمانی میان مراجعه  بیمار و انجام اقدامات تشخیصی و درمانی فاصله کوتاهی است. مصداق آن نیز تعدادی از  بیماران بستری در CCU اورژانس بودند که از زمان مراجعه آنها به اورژانس تنها دو ساعت سپری شده بود.
وی مرکز قلب تهران را از بیمارستان های خوب و منظم دانشگاه دانست و افزود: در این مرکز رسیدگی به بیماران به خوبی انجام می شود.
دکتر پرویز نحوه برنامه ریزی در سطح مدیریت مرکز قلب را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: همکاران زحمات زیادی در این مرکز می کشند و رضایتمندی کارکنان نیز نسبتاً خوب است.

مرکز قلب تهران، نگینی در سطح دانشگاه
دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع با اشاره به نتایج بازدید از مرکز قلب تهران، این مرکز را از مراکز نمونه دانشگاه خواند و افزود: خدماتی که در این مرکز ارایه می شود، جزء خدمات شایسته و ارزنده ای است که شاید در سطح کشور و منطقه منحصر به فرد باشد.
وی افزود: خوشبختانه قریب به اتفاق فرآیندهایی که تیم مدیریت مرکز قلب ترسیم کرده است، در جهت ارتقای رضایتمندی و ارایه خدمات مطلوب در این مرکز تعیین شده است. در این میان امیدواریم که این خدمات به همین شکل استمرار داشته باشد و این مرکز مانند یک نگین در سطح دانشگاه بدرخشد.

پیگیری حقوق بیماران در بیمارستان ها
پس از آن، وسکویی مدیر پرستاری دانشگاه، در گفت و گویی با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: در راستای بازدید اعضای هیات رییسه از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه که هر دو هفته انجام می شود، امشب به اتفاق دکتر بیگلر و دکتر پرویز از مرکز قلب تهران بازدید کردیم.
وی سطح خدمت رسانی در مرکز قلب تهران را مطلوب دانست و گفت: این مرکز، سانتر ارجاعی بیماران قلبی از کل شهر و حتی کشور است.
مدیر پرستاری دانشگاه افزود: گزارش این بازدید به رییس مرکز ارایه خواهد شد. همچنین نکاتی در نحوه خدمت رسانی به بیماران وجود داشت که به دوستان و همکاران گوشزد شد.  
وی با بیان این که هدف از این بازدیدها اطمینان از خدمت رسانی مطلوب به مردم است گفت: مردم در مراجعه به بیمارستان ها نباید دغدغه ای به جزء درد بیماری خود داشته باشند.
وسکویی با ابراز خرسندی از کاهش دغدغه های مالی و اقتصادی بیماران پس از اجرای طرح تحول سلامت گفت: در راستای اجرای منشور حقوق بیمار در بیمارستان ها، پیگیری می کنیم تا حق و حقوق بیماران در بیمارستان های تابعه دانشگاه رعایت شود.تعداد بازدید : 1072
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:14- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل