مرکز قلب تهران

جشن فارغ التحصيلي متخصصين قلب و عروق در مركز قلب تهران

۱۳۹۴/۰۷/۱۱

روز پنجشنبه 9/7/94 در سالن آمفي تءاتر مركز قلب تهران اين مراسم با حضور جناب آقای دكتر كريمي رياست محترم مركز قلب، معاونين، پزشكان مركز قلب و 13 نفر از فارغ التحصيلان قلب و عروق 5 نفر فلوشیب فارغ التحصیل و خانواده هايشان به همراه رزيدنت هاي جديدالورود به همراه خانواده هاي آنها برگزار شد.
 در ابتداي مراسم با توجه به همزماني عيد امامت و ولايت عيد غدير خم كليپ تهيه شده به همين مناسبت پخش شد سپس جناب آقاي دكتر كريمي طي سخناني البته ضمن تسليت فاجعه منا كه در حج امسال به وقوع پيوست، همزماني اين مراسم فارغ التحصيلي با عيد غدير را به حضار تبريك گفت. وي در ادامه با تبريك به فارغ التحصيلان رشته قلب و عروق در شروع دهمين سال بار دهي مركز قلب به دليل تربيت دستياران و متخصصين اين رشته، را بسيار ارزشمند و حائز اهميت دانستند وي در همين زمينه از همه دست اندر كاران مركز كه با سعي و تلاش خود چنين محصولات علمي را به جامعه پزشكي عرضه مي كنند تقدير كرد، رياست محترم، خبر برگزاري سومين سمينار علمي مركز قلب در تاريخ پانزدهم بهمن سال جاري را به حاضرين اعلام كرد. در ادامه مراسم دستياران جديدالورود يكا يك به معرفي سوابق تحصيلي خود پرداخته و پس از آن فارغ التحصيلان رشته قلب و عروق مركز يكايك با معرفي مجدد خود به بيان خاطراتي از مركز قلب پرداخته و جوايزي را از دست رياست و معاونين مركز قلب دريافت كردند.
 سخنران بصري مراسم آقاي دكتر سريع القلم بود وي در مقايسه روش هاي علمي در ايران و غرب در علوم پايه ، پزشكي و انساني، رقابتي بودن علم در خارج از كشور را بسيار حائز اهميت دانست ، حرفه اي بودن ، جدي بودن و استفاده از اساتيد برجسته و امكانات آموزشي از خصيصه هاي علمي و آموزشي در غرب خصوصاً آمريكا بر شمردند كه بحمداله ايران اسلامي هم به تدريج به سمت و سوي حرفه اي شدن در آينده خواهد رفت، دكتر سريع القلم با پاسخ به سوالات مختلفي در زمينه شاخص هاي توسعه يافتگي ، استقلال، تاريخ و قدمت علمي و فرهنگي ايران توضيحات مبسوطي ارائه نمود. در طول مراسم كليپهاي متعددي از فعاليت فارغ التحصيلان در طول تحصيل در مركز قلب و كليپ نوستالژيك آغاز فعاليتهاي تحصيلي دورانهاي گذشته به نمايش درآمد.
اسامي متخصصين فارغ التحصيل اين دوره مركز قلب تهران به شرح زير است:
1- دکتر مازیار پارسا
2- دکتر احسان سخاوتی
3- دکتر کاوه اورعی یزدانی
4- دکتر سیدبهنام اشرف واقفی
5- دکتر سیما نریمانی کالی
6- دکتر شیما یارمحمدی
7- دکتر سیدمحمد قریشی
8- دکتر محسن عباس زاده
9- دکتر نسرین اعتصامی فرد
10- دکتر علی ایزدی آملی
11- دکتر تیمور اعتماد
12- دکتر جهاد الطوخی
13- دکتر علی معین فر


اسامی فلوشیپهای فارغ التحصیل 
1- دکتر روح اله داود آبادی فراهانی
2- دکتر غلامحسین فاتحی
3- دکتر عبدالحکیم الکامل
4- دکتر نازنین فرشیدمهر
5- دکتر محمد صادقیان
تعداد بازدید : 5983
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:35- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل