مرکز قلب تهران

کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی قلب و اندوسکولار, انجمن قلب اروپا (EACT)

۱۳۹۴/۰۶/۱۹

کنگره  بين المللي  جراحان قلب و عروق اروپا در زمينه روشهاي كم تهاجمي جراحي قلب بزرگسالان در مركز قلب تهران برگزار شد. در اين کنگره كه طي سه روز (18 لغايت 20 شهريور) سال جاري در سالن آمفي تأتر مركز قلب تهران برگزار گرديد.
 
در ابتداي مراسم آقاي دكتر كريمي استاد جراحی قلب و ریيس مركز قلب تهران ضمن خوش آمدگويي به ميهمانان و شركت كنندگان داخلي و خارجي حضور آنان را در اين سمينار مقتنم شمرده و از آنان قدرداني بعمل آورد،
آقاي دكتر رضايي دبير علمي اين همايش بين المللي را بعهده داشت هدف از برگزاري چنين همايش هايي را دستيابي و تبادل علمي و اطلاعات انجمن هاي جراحي بخصوص انجمن جراحان قلب اروپا و خاور ميانه اي بر شمرد و بتدريج سخنرانان خارجي شركت كننده طي اين سه روز به ايراد مقالات علمي و آخرين يافته هاي خود پرداختند.

اهداف اصلی این کنگره ارائه و آموزش روش های   جدید در جراحی های کم تهاجمی و اندوسکولار قلب و عروق می باشد. در این کنگره اساتید جراحی قلب و عروق اینترونشنال کاردیولوژی , بیهوشی قلب و پرفیوژن از هفت کشور اروپایی  از جمله هلند, آلمان , بلژیک, اسپانیا و...... آخرین پیشرفت ها در زمینه های فوق را به همکاران ارائه خواهند نمود.

 سخنرانان كه همگي از اعضاي انجمن فوق الذكر هستند به ارائه تجربيات و يافته هاي خود در زمينه اعمال جراحي كم تهاجمي كه با كمك تكنولوژي هاي پيشرفته در زمينه تعويض و ترميم دريچه هاي قلب ، ablation حين جراحي و ترميم عيوب شريانهاي آئورت و شكم در حال حاضر در دنيا قابل انجام مي باشد، پرداختند..
 
در كنار مباحث اصلي مطروحه درماني اصلي سمينار همچنين كارگاههاي جانبي از جمله تمرين جراحي تعويض و ترميم دريچه به كمك سيمولاتور و نيز تمرين تعويض دريچه بر روي نمونه هاي قلب حيواني در طي سه روز کنگره به كمك اساتيد خارجي برگزار گرديد.

ضمناً در حاشيه اين کنگره  نمايشگاه تجهيزات پزشكي قلبي به كمك تعدادي از شركتهاي وارد كننده و توليد كننده اين تجهيزات در سالن هاي جانبي كنفرانس برگزار گرديد.






تعداد بازدید : 2078
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:55- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست




 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل