مرکز قلب تهران

سمپوزیوم یک روزه

۱۳۹۳/۰۹/۰۸

سمپوزیوم یکروزه نقش اکوکاردیوگرافی در مداخلات تهاجمی قلب در مرکز قلب تهران برگزار شد

 

روز پنجشنبه ششم آذر ماه 93 سمپوزیومی با هدف ارتقاء علمی گروههای هدف و با امتیاز بازآموزی در سالن آمفی تئاتر مرکز قلب تهران برگزار شد . این سمپوزیوم یک روزه که با استقبال پزشکان ، متخصصین قلب و عروق و اکوکاردیولوژیست­ها ، اینترونشنال کاردیولوژی ، متخصصین داخلی ، جراحان قلب و عروق ، متخصصین و کارشناسان رادیولوژی و .... روبرو شده بود ، سخنرانان به ارائه مقالات خود پرداختند .

آقای دکتر پورحسینی معاون آموزشی مرکز ضمن خوشامدگویی برنامه افتتاحیه این سمینار را آغاز و بیست و چهار سخنران بتدریح در طول برنامه به ایراد سخنرانی ، ارائه مقالات در قالب فیلم ، عکس ، گزارش آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی در حوزه نقش اکوکاردیوگرافی در مداخلات تهاجمی قلب را برای حضار تشریح و در هر مرحله به پرسشهای حاضرین پاسخ داده شد .

دکتر نعمتی پور ، دکتر ظروفیان ، دکتر سالاری فر و دکتر صاحب جمع ، هیئت رئیسه پانل اول و دکتر پارسا ، دکتر کمال هدایت ، دکتر کسائیان ، دکتر حکیمه صادقیان ، دکتر یمینی شریف اعضاء هیئت رئیسه دوم و ادامه مراسم در پانل عصر هم آقایان دکتر سعید صادقیان ، دکتر زینعلی ، دکتر امیرزداگان ، دکتر طباطبایی و دکتر پورحسینی بعنوان هیئت رئیسه حاضر بودند .

در این سمینار از دو دیدگاه اینترونشنال کاردیولوژی و اکوکاردیوگرافی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

شرکت کنندگان در این سمپوزیوم از نمایشگاه جنبی واقع در لابی آمفی تئاتر بازدید بعمل آوردند .


 

 

      

 تعداد بازدید : 1326
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 04:15- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل