مرکز قلب تهران

جلسه رؤسای بیمارستانها

۱۳۹۳/۰۸/۲۶

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری جلسه ریاست محترم دانشگاه با روسای محترم بیمارستان ها در مرکز قلب تهران

جلسه روسای محترم بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران و ریاست محترم  دانشگاه و معاونین محترم  در مرکز قلب تهران برگزار گردید.

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه معاونین و روسای بیمارستان های تابعه دانشگاه در یک صبحانه کاری جلسه دوره ای خود را در مرکز فلب تهران برگزار کردند این جلسه در ساعت 30/7 صبح آغاز و تا ساعت 30/10 ادامه پیدا کرد.

آقای دکتر جعفریان ، معاونین و روسای بیمارستان ها ، اهم موضاعات حوزه های مختلف  درمان و مراکز تحت سر پرستی خود را مطرح و به بحث و تبادل نظر پرداختند. آقای دکتر کریمی ریاست محترم مرکز قلب تهران ضمن خوش آمد گویی از حضور همه همکاران در مرکز قلب تهران تقدیر نمودند .

آقای دکتر جعفریان ضمن تشکر از خدمات 13 ساله آقای دکتر کریمی در حوزه های مختلف و خدمت رسانی ایشان که تأثیر قابل ملاحظه ای در ارتقای سطح خدمات در دانشگاه و حتی کشور داشتند تقدیر به عمل آوردند.

در پایان آقای دکتر جعفریان، معاونین و روسای بیمارستان ها از پارکینگ در شرف افتتاح مرکز قلب، واحد تأسیسات و اورژانس مرکز قلب بازدید به عمل آورده و توضیحات لازم در هر حوزه به سمع حاضرین توسط آقای دکتر کریمی ارائه گردید.تعداد بازدید : 692
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:10- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل