مرکز قلب تهران

جشن فارغ التحصیلی دستیاران

۱۳۹۳/۰۷/۰۲

جشن فارغ التحصیلی دستیاران مرکز قلب تهران در سال 1393

گالری عکس

 

همزمان با اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید مراسم تودیع و معارفه دستیاران سال آخر و معارفه دستیاران تازه‌وارد در مرکز قلب تهران برگزار شد.

در این مراسم که عصر روز سه‌شنبه در سالن آمفی‌تئاتر مرکز قلب تهران برگزار شد پس از خیرمقدم دکتر پور حسینی معاون آموزشی مرکز و ارائه گزارش آموزشی در مرکز قلب تهران، دکتر سالاری فر رئیس بخش قلب ضمن تبریک به نفرات بورد تخصصی، توصیه‌های لازم و بیان بایدها و نبایدهای این رشته خدماتی پرداخت.

در ادامه مراسم پس از پخش کلیپ طنز، دکتر نازیلا شاه منصوری به ارائه گزارش آماری از شرایط مختلف اجتماعی پزشکان در رشته‌های مختلف پزشکی به‌ویژه رشته قلب و عروق در اروپاوآمریکا پرداخت.

دکتر منجم نیز دیگران سخنران جلسه بود که با شعر بلند و طنزآمیز خود نشاط مراسم را دوچندان کرد.

ادامه مراسم شاهد حضور دکتر کریمی رئیس مرکز قلب تهران بود که با سخنرانی خود مطالب ارزشمندی را ارائه نمود، وی ضمن خیرمقدم به دستیاران تازه‌وارد و تقدیر از دستیاران فارغ‌التحصیل تبریک ویژه‌ای به نفرات برتر بورد تخصصی قلب و عروق گفت.

در ادامه با توجه به همزمانی مراسم با سالگرد دفاع مقدس ضمن بیان خاطراتی از سالهای دفاع مقدس و حضور پزشکان خصوصاً تعدادی از اساتید حاضر در مرکز قلب در جبهه نبرد حق علیه باطل در طول هشت سال جنگ، نام و یاد و خاطره شهید دکتر رهنمون را که از هم‌رزمان خود در جبهه‌ها بود گرامی داشت.

رئیس مرکز قلب بابیان چگونگی آشنایی با این شهید گران‌قدر، سادگی، زهد و خدمات خالصانه ایشان را ستود و از خانواده این شهید که در مراسم حضور داشتند تقدیر کرد.

در پایان جوایز 3 نفر از رتبه آوران بورد تخصصی و 14 نفر از قبول‌شدگان بورد توسط هدایا تقدیر به عمل آمد.

شایان‌ذکر است دکتر سام زراعتیان رتبه اول بورد جراحی قلب و عروق کشوری، دکتر جواد عالم زاده انصاری رتبه اول بورد داخلی قلب و عروق کشوری و دکتر رضا لشگری رتبه چهارم داخلی قلب و عروق کشوری را از آن خود کردند.تعداد بازدید : 1652
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 13:38- 1399/6/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل