مرکز قلب تهران

بازدید وزیر بهداشت کویت

۱۳۹۳/۰۷/۰۱

بازدید وزیر بهداشت کویت و هیأت همراه از مرکز قلب تهران

 

 

گالری عکس 1

گالری عکس 2

وزیر بهداشت کویت و هیات همراه، روز چهارشنبه 26 شهریورماه 93 از مرکز قلب تهران بازدید بعمل آوردند .

در نشستی با دکتر جعفریان ریاست محترم  دانشگاه و معاونان بین‌الملل، آموزشی، پژوهشی، درمان، بهداشت و غذا و دارو دانشگاه در جریان اقدامات و دستاوردهای دانشگاه قرار گرفتند.


در این نشست ابتدا دکتر جعفریان با اشاره به پیشینه آموزش پزشکی در دانشگاه از زمان تأسیس دارالفنون تا کنون، به معرفی فعالیت‌های دانشگاه در مراکز آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی تحت پوشش پرداخت.


وزیر بهداشت کویت نیز پس از شنیدن دستاوردهای دانشگاه، ضمن ارزیابی مثبت از گستردگی اقدامات درمانی، تحقیقاتی و آموزشی که در دانشگاه انجام می‌شود؛ خواستار توسعه همکاری‌های مشترک با دانشگاه شد.


در حاشیه این نشست، ریاست محترم دانشگاه ضمن گفتگو با خبرنگار روابط عمومی، با اشاره به اهداف این بازدید گفت: وزیر بهداشت کویت و هیات همراه برای آشنایی با سیستم بهداشت و درمان ایران به کشورمان آمدند و  آشنایی با توانمندی‌های دانشگاه و مرکز قلب تهران در برنامه‌های این هیات قرار داشت، از این رو برای صرفه‌جویی در وقت هر دو را همزمان در نظر گرفتیم.


ریاست دانشگاه از تمایل وزیر بهداشت کویت برای گسترش همکاری ها با دانشگاه خبر داد و گفت: ایشان از گستردگی برنامه‌ها و اقدامات دانشگاه ابراز تعجب کردند و قرار است تا در ملاقات های آینده امکان تبادل تجربیات هر دو کشور فراهم شود.


وی افزود: ما نیز در دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام آمادگی کردیم در زمینه پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت، همچنین ارائه خدمات درمانی مورد نیازشان همکاری نماییم که مورد استقبال آنان قرار گرفت.تعداد بازدید : 644
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:49- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل