مرکز قلب تهران

بازدید

۱۳۹۲/۰۸/۱۵

بازدید هیئت لبنانی از مرکز قلب تهران

 

 

 گالری عکس

  

روز دوشنبه 13/08/1392 یک هیئت لبنانی متشکل از روسای بیمارستانهای رسول اکرم بیروت و مرکز قلب بیروت از مرکز قلب تهران بازدید بعمل آورد .

 

در این جلسه دکتر محمد بشیر مدیرکل و رئیس بیمارستان رسول اکرم بیروت ، دکتر محمود یونس رئیس بخش تحقیقات این دو بیمارستان ، دکتر جمال، دکتر حسین بشیر و آقای تاج گردون مدیر روابط بین الملل بنیاد شهید جمهوری اسلامی ایران واز مسئولین مرکز قلب تهران آقای دکتر کریمی رئیس مرکز قلب تهران دکتر حاجی قاسمی مدیر و دکترصادقیان معاون تحقیقات و پژوهش مرکز قلب تهران حضور داشتند . ابتدا آقای دکتر کریمی ریاست مرکز قلب تهران ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور هیئت لبنانی زمینه های همکاری لبنانی زمینه های همکاری هرچه بیشتر دو مرکز قلب بیروت و تهران خصوصاً در زمینه ای پرورش نیروهای متخصص در زمینه تحقیقاتی و پژوهشی را خواستار شدند .

 

دکتر حاجی قاسمی نیز با بیان قابلیت های مرکز و توانمندیهای این مجموعه به ارائه آمار ، ارقام و شاخص های موجود در زمینه های پیشگیری ، درمان و تحقیقات اشاره و به سئوالاتهیئت همراه پاسخ دادند . دکتر صادقیان نیز با ارائه آمار و عملکرد واحد تحقیقات مرکز قلب خصوصاً مجموعه عظیم دیتا بانک تهیه شده ، همکاری هرچه بیشتر و تبادل اطلاعات علمی و تحقیقاتی و پژوهشی در مرکز را به نحو مطلوب درخواست نمودند.

 

 آقای دکتر بشیر مدیرکل بیمارستان های رسول اعظم و مرکز قلب بیروت نیز نسبت به خدمات ارائه شده در مرکز قلب بیروت توضیحات مبسوطی بیان نمودند . لازم به ذکر است : بیمارستان رسول اعظم و مرکز قلب بیروت در 25 سال قبل با همکاری بنیاد شهید جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده شده و هم اکنون مجموعاً دارای 250 تخت بوده و سالانه حدود 1100 عمل جراحی قلب در آن انجام می شود .در پایان هیئت لبنانی از بخشهای مختلف مرکز قلب تهران شامل : ccu،پست سی سی یو و اورژانس بازدید بعمل آوردند .تعداد بازدید : 851
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 04:33- 1399/7/2
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل