مرکز قلب تهران

علمی

۱۳۹۲/۰۴/۱۶

برگزاری سمپوزیوم طب انتقال خون و هموویژیولانس 

گالری عگس

سمپوزیوم علمی طب انتقال خون و هموویژولانس درمرکز قلب تهران برگزار گردید .در این سمپوزیوم علمی که به همّت بخش آزمایشگاه مرکز قلب و با گروه های هدف فوق تخصصی ، متخصصین ، پزشکان و دکترای حرفه ای رشته های مرتبط با انتقال خون برگزار شد ، سخنرانان به ارائه مقالات خود پرداختند .

 

این سمپوزیوم که روز پنجشنبه 13/04/1392 با حضور بیش از 260 نفر در سالن آمفی تئاتر مرکز قلب تهران انجام شد ، در ساعت 15/8 با تلاوت قرآن کریم و سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز و پس از برگزاری افتتاحیه و خیرمقدم ، دکتر بلالی مقاله علمی خود را پیرامون ((سیستم هموویژیولانس و اهمّیت آن))ارائه نمود. سپس خانم دکتر ستوده معاون بخش آزمایشگاه مرکز قلب تهران در رابطه با(( آشنایی با فرآیند های سلولی و پلاسمای خون و اندیکاسیون مصرف)) به ایراد سخن پرداخت . پس از آن دکتر برومند پاتولوژیست و رئیس آزمایشگاه مرکز قلب تهران مقاله علمی خود را با عنوان ( آشنایی با نحوه تزریق خون ، آماده سازی بیمار و آماده سازی فرآورده )) برای حضار بیان نمود . آقایان دکتر کریمی ، دکتر عباسی ، دکتر احمدی ، دکتر پور حسینی ، دکتر نعمتی پور نیز بعنوان هیئت رئیسه سمپوزیوم در بخش اول حضور داشتند .

 

در ادامه سمپوزیوم دکتر برخورداری در ارتباط با (( عوارض حاد تزریق خون )) مطالب خود را بیان نمود و مقاله دکتر صادقی پور تحت عنوان (( عوارض تأخیری تزریق خون ))خطاب به حضار عنوان شد .اعضای هیئت رئیسه این بخش آقایان دکتر صالحی عمران ، دکتر شیرزاد ، دکتر ممتحن ، دکتر سالاری فر و دکتر رضایی بودند .

 

در پایان دکتر زادسر و دکتر عسگری پور از سازمان انتقال خون در رابطه با ((کمیته انتقال خون و آشنایی با فرم ها و الگوریتم استقرار سیستم در سازمان مربوطه ))مطالب حائز اهمیتی را خطاب به حضار ایراد و نهایتاً آزمون posttest  از حاضرین بعمل آمد . قابل ذکر است این سمپوزیوم در قالب فعالیت های آموزش مداوم جامعه پزشکی و با تخصیص امتیاز ارائه مقاله و شرکت در آن برگزار  گردید .تعداد بازدید : 778
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:59- 1397/9/22
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل