مرکز قلب تهران

بازدید

۱۳۹۱/۱۲/۰۶

بازدید وزیر بهداشت روسیه از مرکز قلب تهران

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

روز یکشنبه 6/12/91 سرکار خانم دکتر ورونیکا ایگورونا اسکوارتسوا وزیر بهداشت روسیه باتفاق هیئت همراه و قائم مقام وزیر  در امور بین­الملل از مرکز قلب تهران بازدید بعمل آوردند .

 

در ابتدا آقای دکتر حاجی قاسمی مدیریت محترم مرکز ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور میهمانان با معرفی جایگاه علمی و بخشها و دپارتمانهای این مرکز به تشریح انواع اعمال جراحی و پروسیجرهای درمانی که در بیمارستان انجام می­شود پرداختند .

سپس جناب آقای دکتر غلامرضا داودی در رابطه با برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی که در این مرکز ارائه می­گردد توضیحات مبسوطی ارائه دادند .

همچنین جناب آقای دکتر حسام الدین عباسی به ارائه توضیحاتی پیرامون فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی دپارتمان پژوهشی پرداخته و ضمن معرفی بخشهای Basic و Enperimental این دپارتمان اشاراتی به حجم و انواع اطلاعات علمی جمع آوری شده در بانکهای اطلاعاتی مرکز که جهت استفاده در طرحهای تحقیقاتی بسیار ارزشمند می باشند نمودند . ه

همچنین مجله علمی مرکز قلب توسط ایشان به میهمانان معرفی گردید که بسیار مورد استقبال قرار گرفت .

 

ضمناً سرکار خانم دکتر ستوده نیز در مورد فعالیتهای بخش آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان و فعالیتهای علمی و تحقیقاتی مولکولی و ژنتیکی که در این واحد انجام می شود توضیحاتی ارائه دادند .

 

خانم وزیر ضمن تشکر از مسئولین مرکز و دانشگاه و فعالیتهای علمی و تحقیقاتی قابل انجام در این مرکز بسیار ارزشمند ارزیابی نموده و خواستار توسعه روابط عملی بین مراکز دانشگاهی ایران و روسیه شدند .

 

در پایان میهمانان ار بخش Enperimental دپارتمان پژوهشی و همچنین از بخش کت لب و آزمایشگاه بازدید بعمل آوردند .تعداد بازدید : 769
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:53- 1397/9/22
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل