THC

111

:: دیدار و گفتگوی هنرمندان سینما و تلویزیون با رئیس مرکز قلب تهران - 1400/09/04

گالری عکس
ایرج راد و حسن طهمورث هنرپیشه های برجسته و هنرمند کشور با دکتر علی واشقانی فراهانی رئیس مرکز قلب تهران دیدار و گفتگو و از بخشهای مختلف این مرکز درمانی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران روزچهارشنبه 3 آذر 1400 در جلسه ای با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون ایرج راد و حسن طهمورث، دکتر علی واشقانی فراهانی، دکتر ماشااله ترابی رئیس روابط عمومی دانشگاه، دکتر مسیح تاج دینی رئیس اورژانس مرکز قلب ، سید محسن اسماعیلی مدیر روابط عمومی در دفتر ریاست به دیدار و گفتگو نشستند. در این نشست صمیمانه رئیس مرکز قلب ضمن تقدیر و تشکر و خیر مقدم به هنرمندان به برشمردن قابلیتها و پتانسیلهای این مرکز درمانی، اهم فعالیتهای جاری در حوزه های درمان، پیشگیری، آموزش و پژوهش را برای هنرمندان تشریح کرد. دکتر واشقانی به مسئله تمام وقتی استادان حاضر در این مرکز بعنوان یک مزیت ارزشمند که عواید آن نصیب بیماران خواهد شد، اشاره کرد. این استاد قلب و عروق در زمینه آماری هم از روند درمان و تعداد بیماران در بخشهای مختلف از قبیل اعمال جراحی، پروسیجرهای تخصصی، آنژیوگرافی و خدمات بالینی و پاراکلینیکی، نصب ICD که از این مرکز خدمت میگیرند آماری را ارائه کرد.
دکتر ترابی هم از مرکز قلب تهران بعنوان یک مرکز تک تخصصی منحصر به فرد که یک پکیج کامل درمانی برای بیماران قلبی و عروقی تدارک دیده شده یاد کرد. وی بخشی از فرایند حضور بیمار، پذیرش، بستری، خدمات آنژیوگرافی و اعمال جراحی و در انتهای این فرایند وجود بازتوانی قلبی را بعنوان مکمل این پکیج یاد کرد. وی افزود بازتوانی قلبی پیشرفته، تقریبا در هیچ مرکز درمانی ارائه نمیشود و این مرکز تنها بیمارستانی است که خدمات بازتوانی قلبی را بصورت دقیق و با تجهیزات کامل به انجام میرساند.
آقای ایرج راد در مصاحبه ای در رابطه با حضور در مرکز قلب تهران گفت: در مر کز قلب که بسیار مرکز منضبط و فعالی است چیزی که برایم با اهمیت بود نظم و دلسوزی همه کارکنان آن بود حضور پزشکان تمام وقت در خدمت سلامت مراجعین این بیمارستان هستند و بخاطر حضور در مرکز قلب در دیگر مراکز هیچگونه فعالیتی نمی توانند داشته باشند و این نکته بارز این مجموعه درمانی است این هنرمند سینما در ادامه گفت: وجود چنین پزشکان تمام وقت، در درمان بیماران بسیار موثر و حائز اهمیت است و انجام هرگونه درمان بیماریهای قلبی از خدمت سرپایی تا جراحی های بزرگ و پیچیده در این مرکز انجام می شود و این قابلیت برای مردم عزیز کشور بسیار ارزشمند است.
 وی در خاتمه از رئیس مرکز، استادان و کارکنان مرکز قلب بخاطر محبت به وی تقدیر و اظهار امیدواری کرد همه پزشکان و کارکنانی که باعث سلامتی بیماران می شوند، همواره سلامت و پایدار باشند وی آرزوی موفقیت را برای همگان از خداوند متعال خواستار شد.
حسن طهمورث دیگر هنرمند کشورمان نیز در مصاحبه کوتاهی با روابط عمومی مرکز قلب گفت: از اینکه با این مرکز آشنا شدم بسیار خرسندم و از محبت پزشکان و کارکنان این مرکز درمانی نیز نهایت تقدیر و تشکر را دارم و از اینکه سلامت اینجانب نیز امروز مورد بررسی آنها قرار گرفت سپاسگزارم.
وی ادامه داد: در مشاهداتم متوجه شدم چقدر ارباب رجوع و بیمار به این مرکز درمانی مراجعه     می نمایند و شلوغی و خدمت رسانی بسیار با کیفیت این بیمارستان بنده را متعجب کرد.
 وی گفت: وجود پزشکان بسیار حاذق و تمام وقت برایم بسیار جالب توجه بود.
این هنرمند، خدمت رسانی بسیار با کیفیت، آن هم در یک مرکز دولتی با هر نوع بیمه ای را از مزایای فوق العاده بیمارستان مرکز قلب تهران دانست و در پایان گفت: باید همه مردم بدانند که چه مرکز بی نظیری دارند و اگر نگویم در همه دنیا بلکه در خاور میانه این مرکز نمونه می باشد.
حضور پزشکان متعهد و عاشق و علاقه مند به حرفه خود، بسیار با اهمیت است. این هنرپیشه مردمی وجود تجهیزات پیشرفته این مرکز را یکی از بارزترین خصیصه های امکاناتی آن برشمرد.
حسن طهمورث از همه مردم خواست تا بدون هرگونه نگرانی در این مرکز برای درمان بیماریهای قلبی عروقی خود مراجعه کنند چراکه مرکز قلب به سلامتی همه مردم احترام می گذارد.
در پایان این نشست هنرمندان از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.تعداد بازدید : 56
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...