THC

111

:: با حضور مسئولان مرکز قلب تهران روز مدارک پزشکی گرامی داشته شد - 1400/08/23
در صورت رفع موانع قانونی برای اسناد پزشکی و دیجیتال شدن اطلاعات، شاهد تحولی عظیم در فناوری اطلاعات سلامت خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، به مناسبت 20 آبان روز فن آوری اطلاعات سلامت ( مدارک پزشکی ) و گرامیداشت این روز دکتر حاجی قاسمی مدیر مرکز و سید محسن اسماعیلی مدیر روابط عمومی از این واحد دیدار و ضمن تبریک این مناسبت با آنان به گفتگو نشستند.
مدیر مرکز در این نشست گفت: با توجه به پیشرفت علم و استفاده بهینه از فناوری های جدید باید نهایت سعی و تلاش را در جهت کاهش هزینه ها مخصوصاً مصرف کاغذ که عمده مصرف مرکز در این واحد بوده و حتی معضل بایگانی و نگهداری آن هم مزید بر علت می باشد، بنمائیم. لذا به تدریج باید به سمت الکترونیکی شدن اسناد و مدارک پزشکی برویم تا هم کاهش هزینه، وقت و منابع را به همراه داشته باشیم و هم نسبت به استفاده از فضاهای فیزیکی اشغال شده توسط بایگانی مدارک پزشکی تدابیر لازم اندیشیده شود.
در ادامه مجید رضا زاده مسئول مدارک پزشکی هم با تقدیر از حضور همکاران، مسئولان مرکز و یادآوری این روز افزود: مشکلات فضاهای فیزیکی برای نگهداری اسناد و مدارک همچنان پا برجا است و امیدواریم بتوانیم با رفع موانع قانونی نسبت به حفظ دیجیتال اسناد اقدام و شاهد به روز شدن فناوری اطلاعات سلامت در مرکز قلب باشیم.تعداد بازدید : 62
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...