THC

111

:: مراسم استقبال از استاد دکتر کریمی در مرکز قلب تهران برگزار شد - 1400/06/22

گالری عکس

با حضور استادان، پزشکان، مسئولان واحدهای اداری،پرستاری و کارکنان مرکز قلب این استقبال صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران دوشنبه 22 شهریور و پس از پایان مسئولیت دکتر کریمی از ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران مراسم استقبال از وی صورت پذیرفت.
در این مراسم که با حضور رئیس مرکز قلب، معاونان، استادان، پزشکان، مدیر و مدیره پرستاری، مدیر امور مالی، مسئولان واحدهای اداری، همچنین مسئولان بخش های پرستاری صورت پذیرفت، بازگشت مجدد استاد دکتر کریمی را به وی تبریک و تهنیت گفتند.
 دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران در این مراسم گفت گرچه ارتباط ما با استاد دکتر کریمی هیچگاه قطع نشده و چه در زمان ریاست مرکز قلب و ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران همواره این ارتباط استوار بوده است.
رئیس مرکز قلب افزود: مرکز قلب خانه خود شما است و حضور شما در جمع خانواده بزرگ مرکز قلب تهران موجی از شادمانی را در جمع این خانواده ایجاد کرده است.
استاد دکتر کریمی هم از اینکه مجدداً در جمع همکاران 20 ساله خود حاضر شد، اظهار خرسندی کرد.
وی گفت: خداوند را شاکرم که این توفیق مجدداً دست داد تا در جمعی که 20 سال با آنها همکار بودم حضور پیدا کنم و این فرصت را به فال نیک می گیرم.
دکتر کریمی افزود: حضور در جمع خانواده بزرگ مرکز قلب بسیار ارزشمند است و بنده سعی کردم این شیوه مدیریتی همراه با وفاق و همدلی که سالها در این مرکز درمانی ساری و جاری بود را در دانشگاه علوم پزشکی هم حاکم کنم که بحمدالله فکر می کنم این توفیق حاصل شد.
این فوق تخصص جراحی قلب و عروق پس از 4 سال ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران، با پایان این مسئولیت، فعالیت خوددر مرکز قلب تهران را از سر گرفت.تعداد بازدید : 191
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...