THC

111

:: چهارم و پنجم شهریور روزهای کارمند و داروساز در مرکز قلب تهران گرامی داشته شد - 1400/06/06


گالری عکس

به مناسبت روز کارمند رئیس مرکز قلب تهران از واحدهای اداری دیدن و این روز را به آنان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، پنجشنبه 4 شهریور 1400 دکتر حمیدرضا پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران و دکتر علیرضا حاجی قاسمی مدیر مرکز و سید محسن اسماعیلی مدیر روابط عمومی از واحدهای اداری مرکز قلب تهران دیدن و این مناسبت را به کارمندان مجموعه تبریک گفت.
رئیس مرکز در این دیدارها که از واحدهای مختلف شامل داروخانه، حسابداری، بیمه و درآمد، امور مالی، کتابخانه، مدارک پزشکی، بهداشت محیط، طب کار، مهندسی کامپیوتر ( IT )، تدارکات، مهندسی پزشکی، فنی و مهندسی، منابع انسانی، مدیریت کیفیت، امور عمومی، بخش تغذیه، حوزه آموزش و نقلیه انجام شد ضمن تبریک این روز و خسته نباشید از زحمات و خدمات ارزشمند آنان تقدیر و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق خدمت کرد.
کارکنان واحدهای اداری نیز با تشکر از ریاست، مدیریت و همراهان برای توجه  و یادآوری این روز از حضور آنان تقدیر کردند.
 اول تا هشتم شهریور بعنوان هفته دولت، یاد بود شهیدان رجایی و باهنر نامگذاری و چهارمین روز آن بنام روز کارمند گرامی داشته می شود.
ضمناً به مناسبت پنجم شهریور روز داورساز نیز مسئولان واحدهای اداری و کارکنان داروخانه های مرکزی و سرپایی با حضور در داروخانه مرکزی این روز را به دکتر علیرضا حاجی قاسمی مدیر و رئیس داروخانه های مرکز همچنین کارکنان داروخانه ها تبریک و تهنیت گفتند.
در این جلسه که در فضایی صمیمی تشکیل شد تعدادی از کارکنان بازنشسته مرکز نیز حضور داشتند، آقایان وهابی و عمادیان در این نشست از حضور مجدد در جمع همکاران مرکز تقدیر و برای کارکنان آرزوی توفیق و سلامتی کردند.


 
تعداد بازدید : 114
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...