مرکز قلب تهران

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از کارگاه تولید ماسک و شیلد در مرکز قلب تهران

۱۳۹۹/۰۴/۱۸

 

با حضور دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران این بازدید صورت پذیرفت. 

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران عصر روز سه شنبه 17 تیر دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از کارگاه محدود تولید ماسک و شیلد در واحد فنی مهندسی مرکز قلب تهران بازدید کرد.

 در این بازدید که با حضور دکتر حمیدرضا پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران، دکتر علیرضا حاجی قاسمی مدیر و اسماعیلی مسئول روابط عمومی انجام شد، دکتر پورحسینی ضمن تشکر از حضور ریاست دانشگاه در این کارگاه گفت: این کارگاه که بصورت خودجوش و با همت و پشتکار همکاران واحد فنی مهندسی خصوصا مهندس عبداللهی مسئول این واحد شکل گرفته، باعث شد بخشی از نیاز مرکز به ماسک و شیلد برآورده شود.

 دکتر کریمی نیز با قدردانی از همکارانی که با کمک به تولید داخلی و با استفاده از حداقل امکانات بصورت کاملا دستی و خودجوش و با ذوق و قریحه و عشق به مرکز قلب این کارگاه را راه اندازی کردند، فعالیت ارزشمند آنان را ستود و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود در شرایط فعلی وجود چنین کارگاه هایی بصورت بالقوه می تواند کمک شایانی به تامین بخشی از نیازهای داخلی این مرکز نماید ضمن اینکه در صورت نیاز می توان برای توسعه کمی و کیفی این کارگاه اقدام کرد.

 دکتر پورحسینی و مهندس عبداللهی با توضیح اقدامات و فعالیت های انجام شده در مدت برپایی این کارگاه، به تشریح فعالیت هر بخشی در سیکل تولید ماسک و شیلد پرداختند.

مهندس عبداللهی ضمن توضیح هر بخشی از فعالیت های این کارگاه اظهار داشت که در حال حاضر خط تولیدی داریم که به استاندارد نزدیک است و تعدادی از این ماسک ها را نیز برای تست و آزمایش به سازمان انرژی اتمی فرستادیم و سازمان انرژی اتمی نیز کتباً دارا بودن فاکتورهای مورد نیاز برای تولید ماسک را تایید کرد.

 وی افزود: در ابتدا با لوازم و تجهیزات ابتدایی شیلدی درست کردیم و به تعداد محدودی از پرسنل تحویل دادیم که با استقبال و درخواست دیگر پرسنل مواجه شدیم، سپس با تهیه مواد و لوازم کیفی تر حدود 2000 شیلد مرغوب تهیه و به تمام پرسنل مرکز قلب تحویل دادیم.

در تولید ماسک هم ابتدا با یک هویه و یکسری ابزار ابتدایی و مقداری پارچه اقدام به تولید تعدادی ماسک کرده و پس از تهیه تجهیزات لازم برای ایجاد کارگاه تولید ماسک و تکمیل تدریجی فرایند تولید و عرضه ماسکهای مدنظر در ظرف مدت کوتاهی این خط تولید راه اندازی شد که همه قطعات، تجهیزات، لوازم و امکانات ایجاد شده از تولیدات داخلی و به صورت دست ساز و کاملا خودجوش تهیه و نصب شد که در حال حاضر حدود 1000 عدد ماسک در هفته تولید می کنیم.تعداد بازدید : 635
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:12- 1399/12/12
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل