مرکز قلب تهران

بازدید رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از مرکز قلب تهران

۱۳۹۹/۰۲/۰۹

 

 

سردار ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران جهت تقدیر از مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا با ریاست و نمایندگان کادر درمانی مرکز قلب دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران روز دوشنبه 8 اردیبهشت 99 در جلسه ای با حضور دکتر حمیدرضا پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران و معاونین ایشان، سردار ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از زحمات و خدمات کادر درمانی مرکز قلب تهران تقدیرکرد.

در ابتدای جلسه آقای سید محسن اسماعیلی مسئول روابط عمومی مرکز قلب تهران پس از خیر مقدم، حاضرین در جلسه را به شرح ذیل معرفی نمود: سردار ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، سرهنگ ولی خانی رئیس حفاظت اطلاعات پلیس پیشگیری، حجت الاسلام و المسلمین جعفری رئیس عقیدتی سیاسی پلیس پیشگیری، سرهنگ موقوفه ای جانشین پلیس پیشگیری، سرهنگ ناصری نژاد معاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری، سرهنگ کرمی فرمانده یگانهای حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری، سرهنگ جنتی فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، سرهنگ لطیفی رئیس کلانتری 148 انقلاب اسلامی، سرهنگ مافی رئیس کلانتری 125 یوسف آباد، سرگرد سلطانی معاون اجتماعی پلیس پیشگیری، سرکار سرهنگ لیلا جلیلی معاون اجتماعی کلانتری 125 یوسف آباد، آقای دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب، آقای دکتر سالاری فر معاون آموزشی، آقای دکتر باقری معاون درمان، آقای دکتر حاجی قاسمی مدیر مرکز، سرکار خانم دلاور سوپروایزر ارشد و جانشین مترون. همچنین تعدادی از سوپروایزرها و سرپرستاران بخش های بستری نیز در جلسه حضور داشتند.

در ادامه کلیپی با عنوان سنگربانان مبارزه با کرونا که توسط روابط عمومی مرکز قلب تهیه شده است پخش شد. پس از آن جناب سرهنگ موقوفه ای توضیحاتی درباره پلیس پیشگیری ارائه کرد وی یادآور شد که 84 کلانتری، 11 سرکلانتری و 9 کلانتری زیرمجموعه و همچنین پلیس مترو، پلیس بیمارستان ها و پلیس کوهستان ازجمله حیطه وظایف پلیس پیشگیری تهران بزرگ می باشد که امنیت شهر بزرگ تهران را به صورت شبانه روزی عهده دار هستند.

 در ادامه دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب ضمن خیر مقدم به حضار به معرفی بیمارستان پرداخت و اظهار داشت که این مرکز در زمینه آموزشی پژوهشی و درمان بیماران در سطح کشور و جهان ممتاز شناخته شده است. در ادامه ایشان به اهم فعالیت های درمانی و پاراکلینیکی با بیان آمارهایی اشاره نمود. ایشان عنوان نمود که حدود 400 بیمار مبتلا به ویروس کرونا که در این مرکز بستری شده بودند و بیماری قلبی نیز داشتند با تلاش کادر درمان در این مرکز درمان و ترخیص شدند و از اقدامات دیگر این مرکز مراقبت و آموزش پرسنل در پیشگیری از شیوع این ویروس بوده است. وی از تلاش کادر پرستاری که با بیماران کرونایی مواجهه نزدیک داشتند و سرکار خانم دلاور قدردانی و تشکر نمود.

 در ادامه سردار ظهیری ضمن تبریک ماه مبارک رمضان از شهدای مدافعان سلامت یاد کرد و برای جانباختگان ویروس کرونا طلب مغفرت نمود. ایشان وظیفه نیروی انتظامی را یادآور شد که با دل و جان و بدون ترس و اضطراب وظیفه حفظ جان و آسایش مردم را به عهده دارند. وی عنوان کرد که مدافعان سلامت علیرغم آگاهی از اینکه هر لحظه امکان این هست که جان خود را از دست بدهند در خط مقدم این جبهه مشغول هستند و با همدلی با یکدیگر در انجام وظیفه از هم سبقت میگیرند که این جان نثاری بسیار قابل تقدیر است. وی گفت که بنده غبطه می خورم به تک تک این عزیزان و تبریک می گویم به ملت بزرگ ایران که چنین مدافعانی در کنارشان هستند که این در دنیا بی نظیر است.

ایشان افزود پلیس پیشگیری در این ایام افراد سودجویی که با احتکار برخی اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش، با جان مردم بازی کردند شناسایی کرده و برخورد شدیدی نیز با آنها شده است. در پایان وی اظهار داشت که به نمایندگی فرمانده ناجا در این جمع حضور یافته اند تا از نزدیک از جانفشانی کادر درمان که به صورت شبانه روزی در حال خدمتگزاری هستند قدردانی کرده باشند. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به پاس خدمات ارزشمند کادر درمانی مرکز قلب  لوحی را به رسم یادبود به آقای دکتر پورحسینی و همچنین سرکار خانم دلاور اهداء کرد همچنین رئیس مرکز قلب تهران نیز لوح یادبود مرکز قلب را به سردار ظهیری تقدیم نمود. در انتهای مراسم از طرف رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به سرپرستاران و سوپروایزرهای حاضر در جلسه به نمایندگی از کادر پرستاری مرکز قلب شاخه گلی اهداء شد.

 

 

 

 

عکس و خبر: روابط عمومی مرکز قلب تهرانتعداد بازدید : 987
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 02:01- 1399/12/12
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
نظرسنجی
نظر شما پيرامون کيفيت اطلاع رساني وب سايت چيست
 
مجله مرکز قلب تهران
ویژه پرسنل